Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podle Joe Mallozziho můžeme očekávat návrat Genii v jedné epizodě 4. série, nejspíš v jedné z posledních 4. Epizoda ale nebude o nich, pouze se v ní objeví. Totéž platí i pro postavu bývalé ženy podplukovníka Shepparda, kterému by měla být věnována jedna epizoda těsně před koncem sezóny.

Samotné finále, jehož název dosud není znám, bude podle Mallozziho "velké a velmi, velmi odlišné a opět skončí otevřeně". To nasvědčuje tomu, že tvůrci SGA věří v pokračování seriálu 5. sérií.

Pár střípků řekl i o epizodě "Trio", jež má nyní pořadové číslo 4x17. Epizoda by měla být o trojici Rodney McKay, Samantha Carterová a doktorka Kellerová. Epizodu píše Martin Gero.

Na internetu se objevilo zhruba dvouminutové video, které bylo promítáno na letošním Comic-conu. Kromě krátkého pohledu do minulosti obsahuje také několik záběrů ze čtvrté série Atlantis, pravděpodobně z epizod Adrift, Lifeline, Missing, Tabula Rasa, Doppleganger a Travelers. Krátce představuje nové postavy jako např. doktorka Jennifer Kellerová, plukovník Samantha Carterová či Larrin, která má být z již zmiňované nově uvedené rasy technicky vyspělých lidí.

Toto video se nachází na stránkách Yahoo TV a můžete ho shlédnout zde. Pro uživatele s pomalejším připojením či nemožností se na server připojit je k dispozici anglický přepis včetně několika screenshotů. Pozor obsahuje spoilery ze čtvrté série Stargate Atlantis.

Nyní něco ze světa původní Stargate SG-1. Podle českého serveru filmcity můžeme očekávat oba celovečerní filmy Stargate: The Ark of Truth a Stargate: Continuum na DVD i v České Republice (česká podpora ale zatím jasná není). Není také vyloučeno, že uvedení obou filmů by mohl být i moment, uvedení původního seriálu na DVD na český trh.

                             Zdroj:www.sga-project.com

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář